Infrastruktura Essential Technology dla dzisiejszej połączonej restauracji

Infrastruktura Essential Technology dla dzisiejszej połączonej restauracji

mądrze inwestować w technologię wielozadaniową

Dodane przez Michael Elkins December 13, 2017

Nie potrzebujesz cyfrowego centrum dowodzenia, aby skutecznie wykorzystywać technologię do marki restauracji, promowania swojej firmy i angażowania klientów. Jednak kluczowe znaczenie ma uznanie roli, jaką technologia odgrywa w dzisiejszych restauracjach. Technologia obejmuje zarówno technologię cyfrową, jak i zaawansowaną gadżetę i sprzęt, ale w tym artykule przedstawiono technologię cyfrową dla restauracji. Gadżety są zabawne, ale mniej krytyczne dla doświadczonych kucharzy, którzy zawsze mogą znaleźć opłacalne rozwiązania.

Technologia sprzyja dwukierunkowej komunikacji z klientami i oferuje nowe sposoby dotarcia do potencjalnych klientów restauracji i alternatywnych źródeł dochodów, takich jak usługi cateringowe. Platformy społecznościowe zapewniają niezrównane możliwości marketingowe i promocyjne, takie jak organizowanie konkursów fotograficznych generowanych przez klientów, zachęcanie ludzi do zapraszania swoich znajomych na improwizowane spotkania w restauracji i dzielenie się opiniami, zdjęcia z restauracji i zdjęcia twoich autorskich potraw.

Podczas fazy planowania restauracji ważne jest, aby zastanowić się, jakiego rodzaju infrastruktury technologicznej potrzebujesz, aby promować swoją restaurację. Będziesz potrzebował przynajmniej punktu kasowego, systemu POS, responsywnej strony internetowej i oprogramowania do zarządzania. Możesz dodać inne technologie, gdy Twoja firma się rozwija, ale o wiele łatwiej, jeśli zbudujesz solidną infrastrukturę technologiczną od samego początku, by wykorzystać wszystkie możliwości marketingu online i zaangażowania klienta.

Opanowanie doświadczenia klienta

Doświadczenie klienta jest teraz ważniejsze niż smak jedzenia dla wielu osób. Doświadczenie klienta obejmuje wszystkie aspekty funkcjonowania restauracji od dwukierunkowego zaangażowania do dostarczania w czasie rzeczywistym informacji o twoim łańcuchu dostaw i profilu odżywczym twoich pozycji menu. Dlatego większość konsumentów bardziej zainteresowała się tym, w jaki sposób kupują, a nie kupują, a technologia cyfrowa jest niezbędna, aby zapewnić atrakcyjne wrażenia.

Badania pokazują, że technologia restauracji może poprawić wrażenia klienta, przyspieszając proces składania zamówienia, zmniejszając liczbę błędów, zapewniając rozrywkę, podczas gdy klienci czekają na miejsce i umożliwiają ludziom łączenie się z ulubionymi platformami społecznościowymi podczas posiłków. Klienci mogą odczytywać opinie w czasie rzeczywistym od innych klientów, otrzymywać spersonalizowane zachęty i nagrody lojalnościowe oraz szybkie transakcje w punktach przejazdowych i wewnętrznych kioskach zamówień. Aplikacje technologiczne, które zapewniają najlepsze wrażenia klientów, obejmują:

 • Korzystanie z cyfrowego menu i znaków marketingowych

  Cyfrowe znaki menu umożliwiają promowanie swojej firmy, promowanie promocji, angażowanie klientów dzięki informacjom w czasie rzeczywistym i łatwe publikowanie lub modyfikowanie dziennego menu i dań specjalnych. Cyfrowe menu przyspieszają zamawianie i pomagają szybciej obracać stolikami. Jeśli masz więcej niż jedną restaurację, możesz automatycznie zarządzać każdą lokalizacją i kontrolować wiadomości na wielu ekranach.

  Jedną z największych zalet cyfrowych znaków jest możliwość sugestywnej sprzedaży na odległość. Nie zawsze można polegać na zajętych serwerach, aby powtórzyć ofertę każdemu klientowi. Możesz proponować przedmioty, sprzedawać i promować produkty firmowe oraz usługi alternatywne, takie jak dostawa, catering lub mobilna operacja transportu żywności.

 • Ulepszanie opcji rozrywki

  Każda restauracja potrzebuje jakiegoś systemu nagłośnienia dla muzyki w tle, ale coraz więcej firm oferuje obecnie specjalne opcje rozrywki, takie jak gry, podczas gdy Ty czekasz, posty na żywo w mediach społecznościowych, karaoke, wiadomości i lokalne informacje turystyczne.

  Zawsze są wszechobecne telewizory z dużym ekranem do transmisji wydarzeń sportowych. Możesz także użyć tej technologii do rozpoznawania klientów, którzy obchodzą urodziny lub rocznicę.

 • Promowanie bezszwowej komunikacji w restauracji

  Technologia umożliwia bezproblemową komunikację między zapleczem a frontem domu. W kuchni może natychmiast informować serwery, gdy kończy się pozycja w menu, a skargi klientów można natychmiast wysłać do kierownika.

 • Wskazówki, porady i filmy instruktażowe od szefa kuchni

  Coraz więcej sławnych kucharzy gotuje film i filmy z przepisami. Niektóre oferują lekcje gotowania i wskazówki dotyczące korzystania ze sprzętu kulinarnego. Być może zechcesz włączyć technologię filmowania i / lub zbudować strefę przemieszczania dla lekcji gotowania.

 • Publikowanie treści mediów społecznościowych w czasie rzeczywistym

  Możesz publikować recenzje, opinie i informacje na temat różnych kuchni na swoich stronach mediów społecznościowych. Aktualne posty z dnia tygodnia mogą zachęcić klientów do robienia zdjęć i dzielenia się wrażeniami z restauracji.

 • Personalizowanie ofert motywacyjnych i kuponów

  Możesz wykorzystać technologię, by sprzedać swoim obecnym klientom, aby przypomnieć im o specjalnych wydarzeniach, zaoferować zachęty lub skierować się do osób znajdujących się w pobliżu, które mają włączone lokalizatory GPS.

 • Lepsze operacje na napędzie

  Technologia cyfrowa umożliwia klientom zamówienia, zanim dotrą na miejsce docelowe, aby przyspieszyć transakcje. Klienci mogą zaoszczędzić na gazie przez parkowanie i dostarczenie im zleceń transportowych, gdy ich jedzenie będzie gotowe.

wykorzystaj swój istniejący telefon jako POS

Twój system POS - kręgosłup technologii cyfrowej

Badania pokazują, że 65% klientów woli płacić kartą kredytową lub debetową za tanie przedmioty - takie jak kawa - podczas gdy 90 procent używa plastiku, aby płacić za wyższe sumy kontrolne gości i artykuły z dużymi biletami, zgodnie z artykułem o trendy w technologii restauracji, które zwiększają wrażenia klientów . Oferowanie łatwych opcji płatności przyspiesza zamawianie i płacenie czekiem, dzięki czemu Twój system POS może z łatwością wygenerować wyższą sprzedaż.

Niestety, niektóre systemy POS wymagają sporej inwestycji w sprzęt, taki jak tablety, stacje zamawiające i drukarki. Dlatego system Waiterio POS jest idealny dla startupów i małych i średnich restauracji. Ten intuicyjny i przyjazny dla użytkownika system wymaga niewielkiego przeszkolenia, a personel może pobrać aplikację na istniejące telefony, co znacznie zmniejsza nakłady inwestycyjne w systemie POS.

Możesz korzystać ze stosunkowo tanich telefonów, aby przyjmować zamówienia przy stole, przekazywać zamówienia do różnych stacji, bardziej efektywnie zarządzać stolikami, akceptować płatności i redukować długie wiersze na stanowiskach POS, co upraszcza i upraszcza strategię projektowania restauracji i schematy przepływu . Taka jest technologia kosztowa: generuje wiele korzyści operacyjnych przy użyciu najtańszych i skomplikowanych aplikacji. Inne zalety wielozadaniowego systemu POS obejmują:

 • Klienci mogą zamawiać według własnego harmonogramu.
 • Zamówienia mobilne zwiększają dokładność i szybkość transakcji.
 • Możesz zmieniać ceny i łatwo dodawać pozycje menu.
 • Serwery mogą szybciej przyjmować zamówienia i spędzać więcej czasu na interakcji z klientami.

Technologia cyfrowa może zapewnić wspaniałe wrażenia klientów za każdym razem, ale infrastruktura pomocnicza musi być zaprojektowana jako integralna część strategii projektowania i obsługi restauracji. Technologia umożliwia dzielenie się informacjami z restauracji na wielu platformach i nieruchomościach, dzięki czemu będziesz mieć mnóstwo danych do nowych operacji i strumieni dochodów.

Problem z technologią stanowi połowę problemu, więc zajmiemy się drugą stroną równania - zasobami ludzkimi. Zatrudnianie, szkolenie i zarządzanie pracownikami stwarza ekstremalne wyzwania, ale odpowiednie narzędzia technologiczne mogą uprościć i zautomatyzować wiele problemów związanych z rekrutacją, zatrudnianiem, szkoleniem i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Pobierz Waiterio For Your Restaurant
Pobieranie