Używanie elektronicznych znaków do promowania swojej restauracji

Używanie elektronicznych znaków do promowania swojej restauracji

elektroniczne znaki mogą konkurować z marketingiem menu

Dodane przez Michael Elkins February 2, 2018

Wewnętrzne znaki od dziesięcioleci stanowią podstawę restauracji, ale dzisiejsze elektroniczne znaki oferują ogromne korzyści dla marketingu i dostarczania najwyższej jakości obsługi klienta. Znaki te nazywa się różnymi nazwami, które zawierają znaki cyfrowe, billboardy elektroniczne i inne terminy, ale używają tej samej technologii do publikowania aktualnych informacji, menu i innych treści. W rzeczywistości billboardy elektroniczne - takie jak te wykorzystywane w Time Square w Nowym Jorku i innych ośrodkach miejskich - zasadniczo wykorzystują tę samą technologię. Odpowiedni system umożliwia zasilanie wielu znaków w jednym miejscu lub znaków w wielu miejscach

Możesz używać znaków cyfrowych do łączenia się z monitorami na dużym ekranie i publikować informacje o specjalnych promocjach dnia, wiadomościach marketingowych i zdjęciach wygenerowanych przez klienta, filmach i recenzjach. Odtwarzacze cyfrowe mogą zasilać wiele urządzeń cyfrowych, w tym tablice promocyjne, tablice menu, katalogi i tablice ogłoszeń, na których menedżerowie mogą przesuwać wolno poruszające się przedmioty, informować klientów o zbliżających się wydarzeniach i udostępniać posty w mediach społecznościowych od klientów. Te posty mogą zawierać zdjęcia jedzenia, filmy z wydarzeń specjalnych i recenzje jedzenia.

Korzyści płynące z elektronicznych znaków są oczywiste w dużych ośrodkach miejskich na całym świecie, ale niektóre miasta zakazały cyfrowych tablic reklamowych, ponieważ przyciągają one tyle uwagi, że ludzie jeżdżą niewiarygodnie. Twoja restauracja jest jednak idealną platformą do wykorzystywania elektronicznych znaków na rynku, informowania i budowania lojalności klientów. Korzyści z cyfrowych znaków obejmują możliwość publikowania udostępnionych zdjęć od klientów, a cyfrowe wiadomości mogą być wysyłane do monitorów z dużym ekranem, aby publikować kreatywne zdjęcia, widoki, lokalne atrakcje i wydarzenia z wiadomościami. W przeciwieństwie do statycznych zdjęć i dzieł sztuki, Twój cyfrowy znak może stać się ciągle zmieniającym się elementem cyfrowej infrastruktury restauracji .

Dodatkowe korzyści, które mogą zapewnić cyfrowe znaki

Możesz zarządzać cyfrowymi wiadomościami, planszami menu i treściami zdalnie z dowolnego miejsca, w którym jest niezawodne połączenie internetowe. Nie musisz martwić się o błędy drukarskie, koszty wysyłki i nieaktualne informacje na tablicach menu po uaktualnieniu do technologii cyfrowej. Będziesz cieszyć się wewnętrzną amboną, na której możesz publikować treści o wartości dodanej, ciekawostki i inne rodzaje Internetu i rozrywki cyfrowej. Najważniejsze zalety stosowania cyfrowych znaków to:

 • Upsell i Cross-Sell

  Bez względu na to, jak silnie zachęcacie swoje serwery do upsellingu, zawsze będą luki w sugestywnej sprzedaży. Znaki cyfrowe mogą służyć jako potężne wsparcie, aby informować klientów o specjalnych przystawkach, deserach i przekąskach.

 • Łatwe zmienianie menu

  Możesz dodawać zdjęcia i nowe pozycje menu lub zmieniać ceny za pomocą kilku kliknięć.

 • Po informacji o wartości odżywczej

  Globalne przepisy dotyczące informacji żywieniowych na temat pozycji w menu szybko ewoluują. Możesz być na bieżąco z wszelkimi wymaganiami kalorycznymi lub dietetycznymi, aby zachować zgodność z przepisami federalnymi, stanowymi, lokalnymi i lokalnymi.

 • Zmień menu w zależności od pory dnia

  Jeśli oferujesz specjalności restauracyjne "wczesne ptaki", Twój znak może dostosowywać ceny i wyświetlać w zależności od pory dnia. Łatwo zmienić menu śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne. W nocy możesz chcieć promować rozrywkę na żywo lub kreacje z autorskimi kreacjami z użyciem technik miksowania molekularnego .

 • Dostarczanie wiadomości od współpracowników

  Restauracja często podejmuje promocję współpracy marketingowej z pobliskimi sprzedawcami, kinami, teatrami na żywo i grupami obywatelskimi. Możesz promować tę relację na swoich cyfrowych znakach lub zachęcić klientów do wspierania ulubionej organizacji charytatywnej lub lokalnej.

 • Trenuj swój personel

  Możesz zbudować bibliotekę materiałów szkoleniowych i transmitować je na swoich cyfrowych monitorach, aby szkolić i przekwalifikowywać pracowników bez ryzyka dostępu do twojego systemu komputerowego.

 • Udostępniaj krytyczne informacje

  Możesz użyć swojej tablicy menu, aby udostępnić ważne informacje, takie jak spodziewane czasy oczekiwania. Na planszach można również uruchomić wartość dodaną, aby dać klientom coś do zrobienia, czekając.

cyfrowy znak otwarty 24 godziny

Zastąp tradycyjne znaki elektroniczną technologią

Cyfrowe znaki tworzą zmienną paletę, w której możesz umieszczać informacje w swoim oknie, aby zachęcić przechodniów, promować swoje promocje w mediach społecznościowych w jadalni, generować ruch w sklepie i sprzedawać alternatywne źródła dochodów, takie jak usługi cateringowe. I markowe towary. Możesz publikować filmy pokazujące, w jaki sposób przygotowuje się jedzenie, lub wskazać kuchnię, technikę kulinarną lub kamień milowy w restauracji. Ponad 40 procent kupujących zgłosiło, że chętniej coś kupią, gdy informacje zostaną dostarczone w pobliżu miejsca zakupu. Twoja restauracja jest zamknięta dla odbiorców i musisz dostarczać przekonujące i przekonujące informacje tak często, jak to możliwe.

Tworzenie najwyższej jakości obsługi klienta

Nowi klienci często mają pytania dotyczące Twojej restauracji, koncepcji i łańcucha dostaw, ale możesz podać te informacje na scentralizowanym cyfrowym znaku. Znaki mogą być sprzedawane zarówno w domu, jak i na zewnątrz, budować oczekiwanie na sezonowe zmiany w menu, informować klientów o konkursach w mediach społecznościowych i podkreślać zautomatyzowany program lojalnościowy i nagradzania klientów. Zamiast zwracać się do swoich telefonów podczas oczekiwania na kawę lub jedzenie, klienci mogą dowiedzieć się, skąd pochodzą ich ziarna kawy lub które składniki są dostarczane przez lokalnych rolników.

Dostarczanie wspaniałych doświadczeń z napędem

Okna przejezdne często mają złą reputację, ponieważ zachęcają klientów do marnowania paliwa kopalnego. Reagujący system cyfrowych znaków w oknie przejazdu może umożliwić szybsze zamawianie. Możesz nawet sprzedać pobliskim kierowcom za pomocą technologii GPS. Jeśli jest nietypowo gorący lub zimny, możesz zaktualizować menu przejazdu, aby podać gorące napoje lub zimne napoje. Cyfrowe tablice potwierdzające mogą zmniejszyć liczbę błędów, a wiele napędów zachęca klientów do parkowania i czekania na ich zamówienia, zamiast spalać galony gazu.

Testowanie treści i dokładne dostrajanie wiadomości marketingowych

Znaki cyfrowe mogą być jednym z najcenniejszych narzędzi marketingowych w twoim arsenale, z wyjątkiem menu i personelu. Możesz testować wiele wersji komunikatów marketingowych bez ponoszenia kosztów drukowania, wysyłania, kupowania przestrzeni i monitorowania odpowiedzi. Badanie Arbitron wykazało, że publiczne media cyfrowe przyciągają więcej klientów niż zamieszczanie filmów na Facebooku lub w Internecie.

Znaki cyfrowe można wykorzystywać do promowania specjalnych okazji w restauracji, takich jak karnawałowe i walentynkowe promocje. Możesz tworzyć wspaniałe wrażenia klientów dzięki aktualnym wiadomościom cyfrowym, zwiększać kwoty czeków, angażować klientów w dwukierunkowe rozmowy i budować kontakty społecznościowe, publikując lokalne wiadomości. Żadne inne narzędzie marketingowe - z wyjątkiem Twojego menu - nie zapewnia porównywalnych wyników dla Twojej inwestycji.

Pobierz Waiterio For Your Restaurant
Pobieranie