8 порад щодо успіху нового ресторану

8 порад щодо успіху нового ресторану

ділові поради для нових власників ресторанів

Автор: Michael Elkins November 21, 2017

Нові власники ресторанів, таверни, кафе та інші продукти, пов'язані з харчовими продуктами, мають багато різних підходів до кухні та створюють привабливу атмосферу для своїх клієнтів. Однак перше правило завжди застосовується до кожної кулінарної операції - у вас працює бізнес. Незалежно від того, наскільки ви любите їжу, приготування їжі або взаємодію з клієнтами, вам доведеться керувати операцією із здоровою діловою практикою, щоб досягти успіху.

Найкращі закусочні, які роблять їжу, виглядають просто, адже власники або менеджери готуються так, ніби вони йдуть у бій. Місія полягає в тому, щоб забезпечити чудовий досвід для кожного клієнта, який включає в себе створення правильної обстановки в їдальні, заохочення товариства серед гостей і доставка чудової їжі. Вісім порад щодо керування новим бізнесом містять такі рекомендації:

1. Дослідження бізнес-аспектів відкриття нового ресторану

Перед початком відкриття дверей існує безліч ділових відомостей, і неможливо охопити всі вони на загальних посадах, особливо ті, що застосовуються в будь-якій точці світу. Проте витрати та місце розташування критично важливі скрізь. Вам потрібно буде вивчити юридичні вимоги щодо відкриття такого типу бізнесу, де ви плануєте працювати. Деякі з ключових питань дослідження включають:

 • Яка страховка потрібна і що рекомендується для вашої конкретної операції?
 • Які дозволи, ліцензії та реєстрації необхідні, такі як отримання дозволу на збір податку на продаж, отримання ліцензій на охорону здоров'я, реєстрації для подачі алкоголю та реєстрації у державних установах?
 • Програмне забезпечення ERP та CRM може автоматизувати багато завдань та збільшити обсяги продажів, тому вам потрібно вирішити, чи потрібно автоматизувати свій бізнес або керувати ним вручну.
 • Як ви зможете керувати своїми обліковими записами, розрахунком заробітної плати та звітності?
 • Які проблеми безпеки ви зіткнете?
 • Ви будете служити алкоголем, вином та / або пивом? Як ви забезпечите відповідність законодавству та запобігатиме відповідальність?

2. Вибір тематики та кулінарної концепції

Вибір впізнаваної тематики, концепції та місії допоможе вам залучити ваш бажаний профіль, незалежно від того, чи це випадкова вечеря, клубні стрибки міських синглів, шанувальники спорту, мешканці сусідів, сімейні вечері, цінителів продовольства або бізнес-натовп.

3. Сприяння бізнесу в соціальних медіа

Сьогоднішній бізнес, пов'язаний з харчовими продуктами, стикається з новими проблемами, щоб заохотити рефералів з устного віслюка, які були важливими для закладів харчування протягом багатьох поколінь. Ці реферали часто публікуються сьогодні в цифровому форматі, і клієнти обговорюють веб-сайти, огляди соціальних мереж та сторонні платформи, щоб вирішити, де вони обідають. Саме тому ваш бізнес повинен створити сильну присутність в Інтернеті.

4. Надання зручних варіантів замовлення на замовлення

Замовники сьогодні часто досліджують ресторани на своїх телефонах, тому розміщення вашого меню в Інтернеті є критичним. Створення спеціальної зони для розміщення вихідних замовлень також може оптимізувати операції та швидкість обслуговування.

Більше рестораторів тепер пропонують розширені варіанти замовлення, такі як прийом замовлень в Інтернеті, замовлення телефонів і замовлення таблиць. Чим більше способів замовлення клієнтів, тим швидше ваш дохід збільшуватиметься.

5. Тримання поточного з кулінарними та маркетинговими тенденціями

Багато нових власників мають чіткі кулінарні поняття, але щоб повторити перше правило, ваша кулінарна операція - це бізнес. На дуже базовому рівні ваш успіх у бізнесі буде залежати від задоволення ряду клієнтів, тому що обідні вечори включають людей з різними смаками.

Це означає, що досвідчений ресторанник включатиме предмети з різними цінами, альтернативні страви для здорової їжі та спеціальні замовлення для пацієнтів з особливими дієтами.

Тенденції в їдальні швидко розвиваються, і сьогоднішній вечеря часто вимагає більш здорові елементи меню, спеціальні приготування та інформацію про те, звідки походить їжа. Тенденція від ферми до столу важлива, тому, коли це можливо, постарайтеся знайти місцевих постачальників. Ви повинні вивчати тенденції національних, міжнародних та місцевих закладів харчування, щоб знайти найкращі варіанти для вашого концепту, простору та профілю клієнтів.

Дізнайтеся, які варіанти їдальні у вашому регіоні, і спробуйте спроектувати меню, яке відповідає місцевим жителям, але пропонує щось унікальне, що ваші конкуренти не пропонують або не запропонують.

6. Створення організованої операції

Ваша їдальня - незалежно від кухні або концепції їдалень - часто працює на бренд-тонкий прибуток, тому це критично важливо для контролю інвентаря, відходів, крадіжок, розмірів порцій та неправильного управління. Кожен елемент у вашому меню повинен бути розбитий на інгредієнти та ціною відповідно до поточних цін. Поступове підвищення цін може ефективно перетворити вигідні позиції у товари, які втрачають гроші, якщо ви не регулярно оновлюєте свої витрати. Невелике збільшення цін простіше для клієнтів, ніж більша, нечасте підвищення цін.

Мінімізація відходів безпосередньо впливає на ваш бізнес, тому що кожен шматок відходів зменшує прибуток безпосередньо. Неможливо уникнути будь-яких відходів, але критично важливо стежити за ситуацією, щоб з'ясувати, як утворюються відходи. Якщо вашим шеф-кухарям, кухарям або працівникам кухні виникає надто багато помилок або обслуговування порцій, що є занадто великими, потрібні корегувальні дії.

Організація вашої операції може зробити рентабельний бізнес вигідним, а компанії, що займають найбільшу групу, надзвичайно прибуткові. Постійна організація є важливою, тому що кулінарні тенденції розвиваються так швидко. Тому настільки важливим є точний облік, ефективне управління запасами, контроль над порціями та виявлення відходів та крадіжок.

Проактивні методи управління також можуть знизити витрати на заробітну плату завдяки плануванню працівників більш ефективно та перепідготовці персоналу, так що для цього потрібно менше працівників.

7. Управління персоналом FOH та BOH

Управлінський персонал часто є найбільшою постійною проблемою, з якою стикається ресторатор. Ось чому важливо створити ланцюг команди як для передньої частини будинку (FOH), так і для будинку (BOH). Успішні ресторатори розуміють, що їх співробітники є критичними, оскільки вони взаємодіють безпосередньо з клієнтами та готують їжу.

Ваші кадрові потреби будуть коливатися залежно від сезону, спеціальних подій, погоди, місцевих фестивалів, кількості туристів та інших факторів. Визначення та навчання відповідного персоналу, найму сезонного персоналу та організації тимчасових працівників у надзвичайних ситуаціях може знадобитися для успішного завершення кулінарного бізнесу.

Є також технічні деталі заробітної плати, пільг, медичного страхування та планування, які слід розглянути. Зверніться до місцевої асоціації ресторанів, щоб отримати поради щодо планування, управління заробітною платою та задоволення нормативних вимог працівників.

8. Створення альтернативних дохідних потоків

Кількість місць, кількість оборотів та швидкість виконання замовлень замовників часто обмежують операції з харчування та потенціал їхнього доходу. Саме тому багато підприємців з харчування створюють інші джерела доходу для свого бізнесу. До них відносяться:

 • Внутрішнє і поза приміщенням громадське харчування
 • Переказ замовлень
 • Попередньо готові продукти для швидкого збирання, такі як коробчані обіди, бутерброди тощо.
 • Булочки, консервовані та упаковані продукти харчування
 • Служби доставки
 • Автомобілі з їжею для їжі з рестораном
 • Продажі товарів, які можуть включати кулінарні вироби та обладнання, одяг з логотипом компанії, туристичні пам'ятники та предмети місцевої спортивної команди
 • Проведення вечірок, зустрічей та спеціальних заходів, таких як дегустація продуктів харчування та вина
 • Вантажівки для їзди поширюються в різних кварталах і розширюють ваш доступ
 • Продажі товарів, які можуть включати кулінарні вироби та обладнання, одяг з логотипом компанії, туристичні пам'ятники та предмети місцевої спортивної команди
 • Продаж тістечок, десертів та хліба

Це лише деякі з критичних областей, які потрібно враховувати при відкритті нового ресторану. Ви самі не можете робити все, тому вам потрібно буде запровадити облікові та програмні системи для автоматизації ведення обліку, заповнення звітів та моніторингу ділової активності.

Важливо ідентифікувати компетентних співробітників, які делегують обов'язки керівництва як на передній, так і на передній панелі. Ласкаво просимо до блогу "Успіх ресторану", де ви зможете знайти важливу інформацію про відкриття та керування вашим бізнесом.

Завантажте Waiterio для вашого ресторану
Завантажити