Infrastruktura základních technologií pro dnešní propojenou restauraci

Infrastruktura základních technologií pro dnešní propojenou restauraci

investovat moudře do víceúčelové technologie

Zveřejněno Michael Elkins dne 13. prosince 2017

Nepotřebujete digitální velitelské centrum, které efektivně využívá technologii k tomu, aby značkovala vaši restauraci, propagovala vaši firmu a angažovala své zákazníky. Je však důležité uznat roli, kterou technologie hraje v dnešních restauracích. Technologie zahrnuje jak digitální technologie, tak pokročilé zařízení a vybavení, ale tento článek zkoumá digitální technologie pro restaurace. Gadgets jsou zábavné, ale méně kritické pro zkušené kuchaře, kteří mohou vždy najít životaschopná řešení.

Technologie podporuje obousměrnou komunikaci se svými zákazníky a nabízí nové způsoby, jak oslovit vyhlídky vaší restaurace a alternativní příjmové toky, jako jsou například cateringové služby. Platformy sociálních médií poskytují jedinečné marketingové a propagační možnosti, jako je hostování fotografických soutěží vytvořených zákazníkem, povzbuzující lidi, aby pozvali své přátele na improvizované setkání ve vaší restauraci a sdíleli recenze, jídelní fotografie a fotografie podpisových pokrmů.

Během fáze plánování restaurací je důležité zvážit, jakou technologickou infrastrukturu budete potřebovat k propagaci vaší restaurace. Budete potřebovat prodejní, POS, systém, odpověď na webové stránky a software pro správu minimálně. Můžete přidat další technologie, jak vaše podnikání roste, ale je mnohem jednodušší, pokud vybudujete od začátku robustní technologickou infrastrukturu, abyste využili všechny své online marketingové a zákaznické možnosti.

Odstranění zkušeností zákazníků

Zkušenost zákazníků je nyní důležitější než chuť jídla pro mnoho lidí. Zkušenosti zákazníků zahrnují všechny aspekty vaší provozování restaurace od obousměrného zapojení do poskytování informací o dodavatelském řetězci v reálném čase a nutričního profilu položek v nabídce. To je důvod, proč se většina spotřebitelů více zajímá o to, jak si koupí místo toho, co kupují, a digitální technologie je nezbytná pro poskytnutí atraktivních zážitků.

Výzkumy ukazují, že restaurační technologie mohou zvýšit spokojenost zákazníků tím, že urychlí proces objednávání, snižují chyby, poskytují rozptýlení, zatímco zákazníci čekají na usazení a umožňují lidem spojit se s oblíbenými sociálními platformami při jídle. Zákazníci mohou číst recenze od referentů v reálném čase, přijímat personalizované pobídky a věrnostní odměny a rychlé transakce v mobilních stanicích a interních objednávkových kioscích. Technologické aplikace, které vytvářejí vítěznou zkušenost zákazníků, zahrnují:

 • Používání digitálních menu a marketingových značek

  Digitální menu umožňují uvádět na trh své podnikání, propagovat speciality, zapojit své zákazníky informacemi v reálném čase a jednoduše umístit nebo upravit denní menu a speciality. Digitální nabídky urychlují objednávání a pomáhají rychleji otáčet stoly. Pokud vlastníte více než jednu restauraci, můžete automaticky spravovat každé místo a ovládat zprávy na více obrazovkách.

  Jednou z největších výhod digitálních značek je schopnost sugestivní prodeje na dálku. Nemůžete vždy spoléhat na zneužívané servery k opakování nabídky pro každého zákazníka. Můžete navrhnout položky, křížově prodávat a propagovat obchodní zboží a alternativní služby, jako je dodávka, pohoštění nebo mobilní provoz nákladních vozů.

 • Vylepšení možností zábavy

  Každá restaurace potřebuje nějaký zvukový systém pro hudbu na pozadí, ale stále více společností nabízí specializované možnosti zábavy, jako je hraní při čekání, živá sociální média, karaoke, zpravodajství a místní turistické informace.

  Tam jsou vždy všudypřítomné televizory s velkou obrazovkou pro vysílání sportovních událostí. Tuto technologii můžete použít také k rozpoznání zákazníků, kteří mají oslavy narozenin nebo výročí.

 • Podpora bezproblémové komunikace v restauracích

  Technologie umožňuje bezproblémovou komunikaci mezi back-and-the-house. Kuchyň může okamžitě informovat servery o tom, že dochází k výpadku položky nabídky, a stížnosti zákazníků mohou být okamžitě odeslány správci.

 • Tipy, triky a videoklipy od tvého kuchaře

  Stále více a více celebrit šéfkuchaři filmové vaření a recept videa. Některé nabízejí kurzy vaření a tipy na používání kuchyňského vybavení. Možná budete chtít začlenit technologii videozáznamu a / nebo vytvořit výstavní plochu pro kurzy vaření.

 • Odesílání obsahu sociálních médií v reálném čase

  Můžete zveřejňovat recenze, posudky a informace o různých kuchařích z vašich stránek sociálních médií. Živé příspěvky z vašeho speciálního dne mohou povzbudit zákazníky, aby si fotili a sdíleli své zkušenosti s restaurací.

 • Personalizační nabídky a kupóny

  Můžete využít technologii k prodeji vašim stávajícím zákazníkům, abyste jim připomněli zvláštní události, poskytli motivační nabídky nebo zaměřili blízké lidi, kteří mají zapnuté GPS lokátory.

 • Lepší průjezd

  Digitální technologie může zákazníkům umožnit objednávání předtím, než dorazí na jednotku, aby urychlila transakce. Zákazníci mohou ušetřit na plyn při parkování a mají k dispozici své objednávky, když jsou připravena jídlo.

použijte stávající telefon jako POS

Váš POS systém - páteř digitálních technologií

Výzkum ukazuje, že 65 procent zákazníků raději zaplatí kreditní nebo debetní kartou za levné zboží - například za kávu - zatímco 90 procent z nich používá plast na zaplacení vyšších celkových poplatků a položek za velké lístky podle článku o trendy restauračních technologií, které zlepšují zážitek zákazníků . Nabízí snadné platební možnosti, rychlá objednávka a placení šeku, takže váš POS systém může snadno generovat vyšší tržby.

Naneštěstí některé POS systémy vyžadují značnou investice do hardwaru, jako jsou tablety, objednávky stanic a tiskáren. To je důvod, proč systém Waiterio POS je ideální pro začínající podniky a malé až středně velké restaurace. Tento intuitivní a uživatelsky přívětivý systém vyžaduje jen málo školení a zaměstnanci mohou stáhnout aplikaci na stávající telefony, což výrazně snižuje vaše kapitálové investice do POS systému.

Můžete použít poměrně levné telefony k přijímání objednávek na stůl, k předávání objednávek na různé stanice, k efektivnějšímu uspořádání stolů, k přijetí plateb a ke snížení dlouhých linek na POS stanicích, což zjednodušuje a zjednodušuje návrhovou strategii vaší restaurace a vzorce toku . To je to, co dělá technologie s nízkými náklady: generuje několik provozních výhod s použitím nejméně nákladných a složitých aplikací. Mezi další výhody víceúčelového POS systému patří:

 • Zákazníci si mohou objednat podle vlastního plánu.
 • Mobilní objednávání zvyšuje přesnost a rychlost transakce.
 • Můžete měnit ceny a snadno přidávat položky menu.
 • Servery mohou přijímat objednávky rychleji a trávit více času interakcí se zákazníky.

Digitální technologie mohou poskytnout pokaždé skvělé zkušenosti zákazníků, ale podpůrná infrastruktura musí být navržena jako nedílná součást návrhu a servisní strategie vaší restaurace. Technologie umožňuje restauracím sdílet informace mezi různými platformami a nemovitostmi, takže budete mít k dispozici velké množství dat pro nové operace a toky příjmů.

Technologický problém je polovinou problému, takže se budu zabývat druhou polovinou rovnice - lidských zdrojů. Nábor, školení a řízení vašich zaměstnanců způsobují extrémní výzvy, ale správné technologické nástroje mohou zjednodušit a automatizovat mnoho náborů, náborů, školení a problémů s řízením lidských zdrojů.

Rozvíjejte své potravinářské podnikání s Waiterio POS

Připojte se k 40 000 restauracím pomocí systému Waiterio Point of Sale

The online ordering has been the perfect tool, especially with the ongoing COVID-19 pandemic as customers choose to limit face to face interaction. We have grown food delivery by over 112% which is solely due to the use of the free online ordering website.

- Matthew Johnson (Owner of MrBreakFastJa, Jamaica)

Stažení zdarma

Poslední články